V torek, 9.5. se je v Novi Gorici odvijalo posamično šolsko tekmovanje iz atletike.  Naši učenci so se zopet domov vrnili z kar nekaj odličij ter dobrih uvrstitev. Medalj, ki so jih prinesli domov je bilo 8.

V kategoriji mlajših učencev je Edi Maraž dosegel 3. mesto v skoku v daljino, v teku na 300m je 3.mesto dosegel Tobija Koren, 2. mesto pa Filip Borec Ceket. V teku na 600m je Julija Brecelj dosegla 2. mesto, hkrati pa popravila tudi šolski rekord v tej disciplini. Bistra Ceket je premagala vso konkurenco v teku na 60m in dosegla 1. mesto,  prav tako 1. mesto pa je dosegla tudi Veronika Ferjančič v skoku v višino. Veronika je z odličnim skakanjem dosegla tudi nov šolski rekord.

V kategoriji starejših učencev je Timotej Samec v skoku v višino dosegel 2. mesto, Filip Curk pa si je v teku na 300m pritekel 3. mesto.

Vsem atletom in atletinjam iskrene čestitke. Prav tako mentorjem iz športnega aktiva.

Dostopnost