Dragi učenke in učenci, spoštovani starši!

Še nekaj brezskrbnih dni je pred vami, v četrtek, 1. septembra, pa se boste zopet vrnili v šolske klopi.

Tokrat, po dveh letih, brez posebnih zdravstvenih ukrepov zaradi Covid-19.

Prvi šolski dan, 1. 9. 2022, boste imeli učenci od 5. do 9. razreda 5 ur pouka. Najprej 2 razredni uri, nato pa 3 ure pouka po urniku.

Učenci od 2. do 4. razreda boste imeli 4 ure pouka; 2 razredni uri in 2 uri po urniku.

Urniki posameznih oddelkov so tukaj ter tukaj za Budanje.

Tukaj si lahko ogledate tabelo oddelkov z razredničarkami in razredniki v novem šolskem letu.

Starši prvošolcev že veste, kako so otroci razporejeni v razrede.

Šestih razredov nismo na novo oblikovali, oddelki so ostali isti, kot lani; Budanjci so v 6. c razredu.

Seznamov učenk in učencev po razredih ne bo zaradi varstva osebnih podatkov.

V šolo pridete ob 8.10.

Malico boste dobili v šoli. Kosilo in podaljšano bivanje bosta, jutranjega varstva pa ne.

Jutranji prihod avtobusa iz Budanj in Dolge Poljane ostaja enak kot do sedaj. V šolo vas pripelje ob 7.23.

Odhod avtobusa v Budanje in Dolgo Poljano bo ta dan ob 13.10. Urnik avtobusa za vozače je tukaj.

Učenke in učenci v Budanjah bodo v četrtek, 1. 9. 2022, ravno tako začeli pouk ob 8.20.

Urnik jutranjega  prihoda avtobusa ostaja enak kot prejšnja leta, to je ob 7.15. Ta dan bosta tudi v Budanjah kosilo in podaljšano bivanje. Odhod avtobusa bo ta dan ob 13.20.
Malico dobite v šoli.

Zaradi varnosti prosimo starše, katerih otroci bodo ta dan v podaljšanem bivanju, da jim napišejo uro odhoda domov, če jih sami ne bodo prišli iskat.

Sprejem prvošolcev skupaj s starši bo v Budanjah ob 9.00, v Šturjah pa ob 10.00.

Starši prvošolcev ste že obveščeni, da bo 1. roditeljski sestanek v sredo, 31. 8. 2022, ob 18.00 uri.

Še naprej si bomo prizadevali za napredek, vzgojo in izobraževanje otrok, ki pa so v veliki meri odvisne tudi od uspešnega sodelovanja med nami vsemi. Želim in upam, da bo to takšno, kot je bilo vsa ta leta in da bo delavno in prijetno vzdušje na šoli prineslo rezultate, ki nam bodo ob koncu leta v ponos.

Lepo preživite še zadnje počitniške dni.

Lea Anželj Vidmar