Zadnji šolski dan smo na šoli pričeli s proslavo ob dnevu državnosti.

Za najbolj sladko malico pa je poskrbel Leone, ki je vsakega učeca in zaposlenega razveselil s sladoledom.

Dragi učenke in učenci.

Naši devetošolke in devetošolci so se prejšnjo sredo poslovili z mislijo, da je vsak konec lahko tudi nov začetek. In tako konec vsakega šolskega leta prinese tudi začetek enega lepega obdobja, ki mu rečemo počitnice. Za vas se bodo začele že danes, takoj, ko boste zapustili šolsko stavbo.

Vsi, ki delamo z vami, vam želimo, da bi med počitnicami prebrali kakšno dobro knjigo, da bi se naspali, da bi osvojili kakšen planinski vrh, da bi bili staršem v pomoč pri vsakdanjih opravilih – skratka, da bi se imeli blazno lepo.

Uživajte ta čas in vidimo se v četrtek, 1. septembra.

 

Delavke in delavci OŠ Šturje

Dostopnost