Učenci šestih in sedmih razredov naše šole, še posebej pa člani mladinskega pevskega zbora ter likovnega snovanja so se povezali in sodelujejo z učenci iz Hrvaške, Turčije in Češke.

Skozi eTwinning projekt Immerse yourself in music – the magic of sounds (Potopi se v glasbo – čarobnost zvokov) bomo ob pomoči tehnologije peli, igrali in se pogovarjali o glasbi.

Ustvarjalno bomo raziskovali glasbo in zvoke ter kritično debatirali o kvaliteti v različnih glasbenih zvrsteh. Kot rezultati dela učencev bodo nastajali video in avdio posnetki ter prezentacije. Dela bodo objavljena na straneh šole in na straneh eTwinning projekta.

Projekt sta prijavila Igor Hodak iz OŠ Šturje – Ajdovščina in Lucia Ahačin Bavdek iz OŠ Toneta Tomšiča Knežak. V projektu sodelujejo še OŠ Bovec, OŠ Ludina iz Velike Ludine iz Hrvaške, Češka Základní škola Velké Opatovice iz Češke ter Özel Isparta Rota Ortaokulu Merkez iz Turčije.

Več o projektu…

V spodnji galeriji si lahko ogledate potek izdelave in glasovanje pri izbiri logotipa.

Dostopnost