Spoštovani.

V preteklem letu smo skupaj z Mladinskim centrom Zagorje ob uspešno izvedli prvi spletni dogodek »Kua bi u lajfi?« – predstavitve poklicev za mladostnike in mlade po metodi Žive knjižnice.

Namen dogodka je s predstavitvijo raznovrstnih poklicev olajšati karierno odločitev mladostnikov in mladih pri izbiri nadaljnjega šolanja. Učenci osnovnih šol in dijaki se bodo imeli priložnost pogovarjali s predstavniki poklicev in tako iz prve roke izvedeli, kako je potekala njihova izobraževalna pot. Prav tako bodo slišali, kakšne prednosti določen poklic ponuja, izzive, ki jih prinaša in druge zanimivosti.

Z velikim veseljem vabimo vaše učence in dijake na spletno predstavitev poklicev to soboto, 11. 12., med 9.30 in 13.00.

Ne zamudite priložnosti, da se vam ponudijo nove možnosti!

Informacije o dogodku lahko spremljate na naši spletni strani in na Facebook dogodku.

Mladinski pozdrav!

Dostopnost