V današnje jutro smo se prebudili manj razposajeno, tako da so nekatere zaspance prebudili učitelji.

Po zajtrku smo aktivno preživeli čas. Nogomet in odbojka na mivki sta nas na dopoldanskem soncu pošteno ogrela.

Ohladili smo se v morju.

Pred kosilom smo se sprehodili še po parku, v katerem vsako drevo pripoveduje svojo zgodbo. Ginko, drevo še iz časa dinozavrov,  je preživelo tudi posledice atomske bombe. V parku je le moška rastlina, saj ima ženska rastlina izjemno smrdeče plodove. Oleander je krojil usodo Napoleonovih vojakov, saj so na veje oleandra nataknili meso, ga pekli, a žal niso dočakali jutra. Bambus v optimalnih pogojih zraste v 24 urah celih 93 cm. In še mnogo drugih…

Po popoldanskem počitku smo uredili svoje plavalne knjižice in se odpravili na plavanje. Poleg plavanja so na likovni delavnici nastajale tudi unikatne morske ogrlice.

Večer smo preživeli zelo živahno: peli smo in plesali ter učitelje preizkusili v čarovniških trikih.

Tako veselo smo zaključili naš zadnji večer.

 

Dostopnost