Učenke in učenci naše šole so sodelovali na mednarodnem likovnem, fotografskem in literarnem natečaju Evropa v šoli, ki je imel letos pomenljiv naslov: Če kruhek pade ti na tla, poberi in poljubi ga.

Jurij Mužina iz 5.a razreda je na literarnem natečaju v skupini OŠ 2. triada zasedel drugo mesto s svojim delom Pustolovščina banane, sendviča in pločevinke fižola. Lahko si ga preberete tukaj.

Na likovnem natečaju za 1. triado pa se je s svojim izdelkom S starim kruhom in odpadno solato hranim kokoške odlično odrezal Jon Koren iz 1. a razreda. Zasedel je 3. mesto. Likovno delo si lahko ogledate tukaj.

Iskrene čestitke obema nagrajencema in mentoricam, gospem Ireni Čermelj , Renati Lemut in Lauri Žgur.