Drage učenke in dragi učenci!

Začelo se je novo koledarsko leto, leto 2021. Vsi vam želimo, da bi bilo boljše od 2020, vsaj tako, da bi se lahko čim prej skupaj družili, da bi se učili v šolskih klopeh in da bi preostanek šolskega leta popestrili z dejavnostmi, ki jih do sedaj niste uspeli izvesti.

Vem, da je pouk doma drugačen, predvsem pa naporen in manj zanimiv. Vem, da se kdaj počutite osamljeni in da pogrešate sošolke in sošolce, prijateljice in prijatelje. A čisto malo bomo še zdržali! Potrudite se in sodelujte pri pouku po svojih najboljših močeh. Učitelji so vam na voljo za vaša vprašanja, za razlago, za pogovor.

Spoštovani starši!

Po toliko tednih in dnevih pouka na daljavo je težko najdi motivacijske misli ali opogumljajoče besede. Pa vendarle; skupaj začnimo nov teden z vedrim pogledom v prihodnost. Vdahnimo ji smisel za naše otroke in bodimo z njimi in poleg njih.

Hvala vam, da hodimo po skupni poti.

Lea Vidmar, ravnateljica

Dostopnost