Spoštovani starši!

V tem tednu od 30. 11. do 4. 12. 2020 se bodo vse učenke in vsi učenci še naprej šolali na daljavo.

Ministrica je v četrtek izdala Sklep, po katerem bomo v tem šolskem letu imeli le eno ocenjevalno obdobje, ki bo trajalo od 1. 9. 2020 do 24. 6. 2021, za devetošolce do 15. 6. 2021.

Število ocen, potrebnih pri posameznem predmetu, se je prepolovilo.

Sklep tudi določa, da se ocenjevanje znanja izvaja pred učenkami/učenci oddelka ali učne skupine, v času izobraževanja na daljavo pa lahko tudi individualno.

Pripravlja se tudi postopno vračanje učenk in učencev v šole, če se bo epidemiološka slika izboljšala. Najprej naj bi prišli v šolo učenke in učenci prvega triletja ter učenke in učenci, ki potrebujejo učno pomoč.

Vsi upamo in si želimo, da bo to že v ponedeljek, 7. 12. 2020.

O vsem boste starši podrobneje obveščeni preko elektronske pošte.

V pričakovanju, da se kmalu vidimo, in upanju, s katerim nas navdajajo tudi prihajajoči praznični dnevi, vas lepo pozdravljam.

Ostanite zdravi.

Lea Vidmar, ravnateljica