MATIČNA ŠOLA

Učenci lahko vrnejo gradivo od ponedeljka do srede ter v petek od 10.00 do 13.00.

V četrtek, od 12.00 do 14.00.

V tem času so pred šolo plastične košare, v katere položite gradivo, ki ga vračate. Lahko me pa tudi pokličete in pridem po gradivo pred šolo.

Za izposojo je potrebno gradivo prej naročiti.

Lahko po e-pošti knjiznica@os-sturje.si

Lahko po telefonu 05 365 38 13.

Lahko s pomočjo storitve Moja knjižnica.

Postopek naročanja je opisan v spletni učilnici Knjižnica/Šolska knjižnica (Navodila za naročanje gradiva v šolski knjižnici).

V spletni učilnici so tudi predstavljene nagrajene knjige in knjižne novosti v šolski knjižnici. Objavljeni so seznami za bralno značko.

Da boste laže izbrali knjige, bom po spodnjem urniku v avli imela knjige, primerne za posamezne razrede.

PONEDELJEK   2. razred od 10.00 do 12.00

TOREK             3. razred od 10.00 do 12.00

SREDA             4. razred od 10.00 do 12.00

Seveda lahko pokličete in naročite knjige kadarkoli med 8.00 in 14.00.

PODRUŽNIČNA ŠOLA

Šolska knjižnica je za izposojo in vračanje gradiva na voljo V ČETRTEK  od 7.00 do 11.00.

V tem času bo mogoče vrniti gradivo v plastično košaro, ki bo pred stranskim vhodom v telovadnico. (Vhod, ki ga uporablja Krajevna skupnost Budanje.)

Za izposojo je potrebno gradivo prej naročiti.

Ostanimo zdravi!