Drage učenke in dragi učenci, spoštovani starši!

Kot veste, je Vlada Republike Slovenije z odlokom podaljšala pouk na daljavo vsaj za nadaljnjih 14 dni.

Učenci tako nadaljujete z vsemi dejavnostmi, ki jih za vas pripravljajo učitelji. Povratne informacije o vašem delu so zelo spodbudne, zato kar korajžno in le tako naprej.

Hvala tudi vam, spoštovani starši, za vso pomoč, ki jo skupaj z nami nudite otrokom. Zavedamo se, da bomo le usklajeni, z razumevanjem in potrpežljivostjo doprinesli največ za dobrobit naših učenk in učencev.

Zaradi različnih interpretacij Odloka glede odprtja knjižnic vam sporočamo, da bodo kljub napovedi, da se knjižnice z današnjim dnem zapirajo, le-te ostale odprte. Tako lahko še naprej knjižnično gradivo vračate in si ga izposojate po navodilih, ki jih je za vas na spletni strani pripravila naša knjižničarka.

Pred jesenskimi počitnicami so bili znani tudi uradni rezultati državnega likovnega natečaja Drevo, ki ga organiziramo na naši šoli. V spodnji galeriji si lahko ogledate likovne izdelke naših otrok, ki so bili nagrajeni ali razstavljeni.

Ostanite zdravi.

Lepo vas pozdravljam.

Lea Vidmar, ravnateljica

Dostopnost