Spoštovani starši!

Od ponedeljka, 16. 3. 2020, bodo vsi vzgojno-izobraževalni zavodi v državi zaprti.

Poskrbljeno pa bo za varstvo otrok od 1. do vključno 4. razreda, in sicer za tiste otroke, katerih oba starša delata v nujnih dejavnostih (zdravstvo, varnost, oskrba, komunala, energetika).

Lepo prosimo, da nam čim prej oziroma do 11. ure v tajništvo na številko 05 365 38 00 ali na elektronski naslov tajnistvo@os-sturje.si sporočite, ali potrebujete varstvo za otroka. Urnik varstva bomo prilagodili vašim potrebam. Za malico in kosilo bo poskrbljeno.

Varstvo bo organizirano na matični šoli, podružnica v Budanjah bo zaprta.

Šolskih prevozov s ponedeljkom ne bo več.

Otroci, ki bodo danes ostali doma, imajo opravičen izostanek od pouka.

Pozivamo vas, da se dosledno držite navodil NIJZ, saj nam bo le ob skupni odgovornosti uspelo zajeziti širitev virusa.

Glede dejavnosti za učence oziroma pouka na daljavo vas bomo na šolski spletni strani sproti obveščali.

Lea Vidmar, ravnateljica