PRVI ŠOLSKI DAN

Dragi učenke in učenci!

Še nekaj brezskrbnih dni je pred vami, v ponedeljek, 2. septembra, pa se boste zopet vrnili v šolske klopi.

Prvi šolski dan, 2. 9. 2019, boste imeli učenci od 5. do 9. razreda 5 ur pouka. Najprej 2 razredni uri, nato pa 3 ure pouka po urniku.
Učenci od 2. do 4. razreda boste imeli 4 ure pouka; 2 razredni uri in 2 uri po urniku.

V šolo pridete ob 8.10.
Malico boste dobili v šoli. Kosilo in podaljšano bivanje bosta, jutranjega varstva pa ne.

Jutranji prihod avtobusa iz Budanj in Dolge Poljane ostaja enak kot do sedaj. V šolo vas pripelje ob 7.23.
Odhod avtobusa v Budanje in Dolgo Poljano bo ta dan ob 13.10.

Učenke in učenci v Budanjah bodo v ponedeljek, 2. 9. 2019, ravno tako začeli pouk ob 8.20.
Urnik jutranjega  prihoda avtobusa ostaja enak kot prejšnja leta, to je ob 7.15. Ta dan bosta tudi v Budanjah kosilo in podaljšano bivanje. Odhod avtobusa bo ta dan ob 13.20.
Malico dobite v šoli.

Zaradi varnosti prosimo starše, katerih otroci bodo ta dan v podaljšanem bivanju, da jim napišejo uro odhoda domov, če jih sami ne bodo prišli iskat.

Sprejem prvošolcev skupaj s starši bo v Budanjah ob 9.00, v Šturjah pa ob 10.00.

Staršem prvošolcev sporočam, da bo 1. roditeljski sestanek v sredo, 4. 9. 2019, ob 18.00 uri.

Lepo preživite še zadnje počitniške dni.

Lea Vidmar
ravnateljica