Šola v naravi in tabori

Naša šola organizira za učence 7. razreda zimsko šolo v naravi, za učence 5. razreda poletno šolo v naravi in za učence 6. razreda tabor na Kovku. V letošnjem šolskem letu bodo sedmošolci odšli v zimsko šolo v naravi v CŠOD Cerkno. S smučarskim avtobusom se bodo vozili na smučišče Cerkno. Šola v naravi bo potekala od ponedeljka, 9. 3. 2020, do petka, 13. 3. 2020.
Učenke in učenci petega razreda bodo v poletni šoli v naravi od ponedeljka, 18. 5. 2020, do petka, 22. 5. 2020. Bivali bodo na Debelem Rtiču v mladinskem zdravilišču.
Šestošolci bodo 28. in 29. maja imeli dvo-dnevni tabor na Kovku.

Naša vizija

Naše poglavitno poslanstvo je kakovostno vzgojno izobraževalno delo.
Prednostna naloga pa skrb za dobre medosebne odnose
na vseh ravneh (učenci, starši, učitelji)
z željo, da bi se vsakdo med nami dobro počutil.