V ponedeljek, 15. 4.2024 je na bazenu v Novi Gorici potekalo področno tekmovanje v plavanju. Tekmovalo je okrog 80 plavalcev iz 7 osnovnih šol z goriške in ajdovske regije. Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Zarja Bajec, Dominik Čermelj, Julija Brecelj, Jurij Bajec, Lovrenc Matija Rovan ter Jurij Vrtovec, ki so tekmovali v disciplini posamično 50 m prosto (kravl, prsno ali hrbtno). Na najvišjo stopničko se je povzpela Zarja Bajec v kategoriji neregistrirane učenke letnik 2011/2012. V kategoriji registrirane učenke letnik 2011/2012 pa se je na drugo mesto uvrstila Julija Brecelj. Na koncu tekmovanja so se pomerili še v štafeti 4 x 50 m prosto v postavi Lovrenc Matija Rovan, Zarja Bajec, Jurij Bajec ter Julija Brecelj in osvojili 3. mesto.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

Dostopnost