Gibanje in zdravje

Cilj programa je dodatno spodbuditi osnovnošolske otroke k oblikovanju zdravega življenjskega sloga. S pomočjo športnih aktivnosti, ki jih ponuja program, imamo namen aktivno vključiti osnovnošolce ter tako zagotoviti učencem dodatne in kvalitetnejše športne aktivnosti na šoli. Z organiziranim gibanjem bomo vplivali na odpravljanje posledic negativnih vplivov sodobnega načina življenja (vadba za primerno telesno držo, odpravljanje ploskosti stopal, razvoj splošne vzdržljivosti…).

Program bosta izvajala profesorja športne vzgoje Luka Hrovatin in Gregor Zagorc, vadba pa bo organizirana za učence od 1. do 9. razreda v času pred in po pouku.

Naša vizija

Naše poglavitno poslanstvo je kakovostno vzgojno izobraževalno delo.
Prednostna naloga pa skrb za dobre medosebne odnose
na vseh ravneh (učenci, starši, učitelji)
z željo, da bi se vsakdo med nami dobro počutil.

 

 

 

 

 

 


 

 

Dostopnost