V letošnjem šolskem letu so se starejše učenke kar tri krat preizkusile na rokometnem parketu.

V prvo so se jeseni preizkusile na občinskem tekmovanju, kjer so osvojile 2. mesto in se tako uvrstile na področno raven tekmovanja. Veliko presenečenje letošnjega področnega tekmovanja je bilo, da se ga je udeležilo kar pet osnovnošolskih ženskih ekip. Poleg naše šole, še ekipa OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, OŠ Solkan, OŠ Ivana Roba Šempeter in OŠ Dornberk. Dekleta so si ponovno priigrala 2. mesto, kar jim je omogočilo udeležbo na ¼ finalnem tekmovanju skupine I. Na tekmovanju, ki se je odvijalo 15. 2. 2024 v Izoli, so se med seboj pomerile že stare znanke: rokometna ekipa OŠ Vojke Šmuc Izola, OŠ 8. talcev Logatec ter ekipa naše šole. Učenke so prikazale odlično igro, se častno borile do zadnje minute, a nasprotnice so bile močnejše. Učenkam za osvojeno 3. mesto čestitamo.

Učiteljica športa, Vesna Furlan

Dostopnost