Po večletnem premoru, so se učenci naše šole ponovno udeležili tekmovanja v plavanju. Področno tekmovanje, na katerem so sodelovale OŠ z Goriške regije, je potekalo 7. aprila 2023 na novo pokritem bazenu v Novi Gorici.

Učenci so tekmovali v disciplini 50m prosto in v štafeti 4x50m. Bili so zelo uspešni, saj so osvojili 2 bronasti medalji. Zanju sta bila zaslužna Zarja Bajec iz 5. a med najmlajšimi učenkami in Lovrenc Matija Rovan iz 7. c razreda med mlajšimi učenci.

5. mesto si je v kategoriji mlajših učenk priplavala Vida Škrlj iz 7.c.
8.mesto sta osvojila Erazem Bizjak Gala iz 7. b med mlajšimi ter Jurij Vrtovec iz 8. a med starejšimi učenci.

Učenci: Lovrenc Matija, Vida, Zarja in Jurij, ki so tekmovali v štafeti 4x50m, so osvojili 5. mesto.

Vsem nastopajočim iskreno čestitamo.

Vesna Furlan, učiteljica športa

Dostopnost