Drage učenke in učenci.

Pouk bo od ponedeljka, 9. 11. 2020, dalje za vse potekal na daljavo.

Učenci od 6. do 9. razreda boste s takim načinom dela nadaljevali, saj ste pouk na daljavo imeli že pred počitnicami. Bodite odzivni, sodelujte in opravljajte zadolžitve, ki vam jih v spletne učilnice dajejo učitelji.

Učenci od 1. do 5. razreda boste sledili navodilom vaših učiteljic, ki bodo prišle v stik z vami ali vašimi starši.

Spoštovani starši.

Prepričana sem, da bi vsak izmed nas želel, da bi se otroci v ponedeljek vrnili v šole. Žal trenutne zdravstvene razmere tega še ne dovoljujejo. Verjamem pa, da bomo skupaj zmogli motivirati in spodbuditi naše otroke tudi za tak način pouka.

Tudi tokrat vas naprošam, da skupaj sledimo delu otroka in s tem pripomoremo, da bodo čim lažje dosegli temeljno znanje in standarde pri posameznih vsebinah.

Prosim, če odsotnost otroka od pouka zaradi bolezni sporočite razredniku.

Ostanite zdravi.

Lepo vas pozdravljam.

Lea Vidmar, ravnateljica

Dostopnost