Spoštovani starši,

v naslednjem tednu bo pouk za učenke in učence od vključno 6. do 9. razreda potekal na daljavo. Učenci so vse informacije in napotke za pouk dobili danes pri razredni uri.

Starši boste vse podrobnejše informacije dobili danes preko e-pošte.

Učenke in učenci od 1. do vključno 5. razreda bodo v naslednjem tednu pouk še vedno obiskovali v šoli. Normativi za skupine ostajajo nespremenjeni.

V zaprtem šolskem prostoru se ne bodo izvajale dejavnosti, ki jih izvajajo zunanji izvajalci: ples ADC, ples EL1, rokomet za dečke in deklice, nogomet.

Plavalni tečaj v 3. razredu odpade.

Za nemoteno izvedbo z upoštevanjem higienskih in varnostnih ukrepov pri  jutranjem varstvu, podaljšanjem bivanju in interesnih dejavnostih bomo poskrbeli kot do sedaj.

V upanju, da po jesenskih počitnicah vsi nadaljujemo z delom v šolskih klopeh, vas v imenu vseh sodelavk in sodelavcev lepo pozdravljam.

Lea Vidmar, ravnateljica