V ponedeljek, 25. 5. 2020, boste pouk nadaljevali v šoli.

Zaradi časa, v katerem smo se znašli, pa bo pouk potekal nekoliko drugače.

Učenci boste razdeljeni v skupine do 15. To pomeni, da boste imeli pouk v 3 skupinah.

Skupine se med seboj ne bodo mešale; do konca šolskega leta bodo ostale iste. Učenci boste imeli pouk v eni učilnici in je ne boste zapuščali. Glede na urnik bodo v skupino vstopali posamezni učitelji. Izjema bodo pouk kemije in biologije, ki se bosta občasno odvijala v kemijski učilnici, in pouk športa. Učenci boste urnik dobili po e-pošti.

Malicali boste v učilnici. Malico vam bodo pripeljale kuharice. Med odmorom ne boste zapuščali učilnice. Na stranišče boste hodili med poukom. Uporabljali boste samo stranišče v 2. nadstropju.

Med poukom ne boste nosili mask. Masko boste imeli ob vstopu v šolo, v avli in na hodniku.

Učenci boste učilnico zapustili po pouku. Nekateri boste odšli na kosilo; ne vsi naenkrat, saj morate pri mizah upoštevati varnostno razdaljo. »Čakajoči« boste počakali z dežurnim učiteljem.

Ne vemo še, kako bo potekal prevoz za vozače. O tem boste pravočasno obveščeni.

POMEMBNO:

V šolo prihajate ob 8.10 in ne prej.

Ob prihodu v šolo si razkužite roke. Omaric ne boste uporabljali, saj se ne boste preobuvali.

V šoli si boste roke redno umivali z vodo in milom ter skrbeli za higieno kašlja.

V ponedeljek prinesete s seboj VSE POTREBŠČINE, ki ostanejo v šoli.

V razredu boste sedeli vsak v svoji klopi, upoštevali boste varnostno razdaljo in se med seboj ne boste družili.

Dragi učenke in učenci.

Verjamem, da že komaj čakate, da se boste videli s svojimi sošolkami in sošolci. A to snidenje po dveh mesecih ne bo tako prijetno, kot so bila tista vsakoletna po poletnih počitnicah. Ker si zaslužite, da se boste kljub vsem omejitvam v šoli dobro počutili, bodo učitelji poskrbeli, da vam bo čas do vaših najdaljših počitnic hitro minil.

Lepo vas pozdravljam in se vidimo v ponedeljek.

Vaša ravnateljica