Spoštovani starši.

Kot ste verjetno že izvedeli iz medijev, je premier Marjan Šarec, ki opravlja tekoče posle,  Ministrstvoma za zdravje in izobraževanje naročil, naj pripravita vse potrebno, da se s ponedeljkom zaprejo vse vzgojno-izobraževalne ustanove.

Zato:

Danes popoldanska pogovorna ura ODPADE.

Jutri šestošolci nimajo tehničnega dne v Idriji. Tudi devetošolci nimajo kulturnega dne.

Tehnični dan za osmošolce smo že odpovedali.

Starše sedmošolcev, ki so v šoli v naravi, obveščamo, da bodo jutri po zajtrku prišli domov. Avtobus jih bo pred šolo pripeljal predvidoma med 11.00 in 11.30. Prosimo, da jih pridete iskat oziroma poskrbite, da bodo varno prišli domov.

O vseh nadaljnjih ukrepih boste obveščeni danes in jutri preko obvestil in šolske spletne strani. Čakamo na uradno obvestilo z Ministrstva.

Lea Vidmar, ravnateljica

Dostopnost