Naša šola tudi na likovnem področju aktivno sodeluje z lokalnimi javnimi ustanovami, saj menimo, da to krepi lokalno likovno in splošno kulturno moč ter zavest.

V mesecu novembru ste si v Zdravstvenem domu Ajdovščina lahko ogledali razstavo najmlajših učencev likovnega krožka,  v  leto 2019 pa smo vstopili kar s tremi likovnimi dogodki:

–          v Lavričevi knjižnici Ajdovščina bo do začetka februarja na ogled razstava malih grafik naših devetošolcev,

–          v drugi polovici januarja bo Zdravstveni dom Ajdovščina krasila zimska razstava učencev od 1. do 6. razreda,

–          ponosni smo tudi na povabilo prenovljene Upravne enote Ajdovščina, ki bo do nadaljnjega gostila stalno razstavo izbranih likovnih del učencev OŠ Šturje Ajdovščina in PŠ Budanje.

Učencem čestitamo za uspešno likovno delo, vas pa vljudno vabimo k ogledu razstav!