DOBRODELNA DROBTINICA

V soboto, 19. oktobra, se je  v Mercator centru v Ajdovščini izvajala enodnevna mednarodna akcija  Drobtinica, s katero želi RKS – Območno združenje Ajdovščina zbrati kar največ sredstev za šolske sklade v svojem okolju ter tudi tako delovati v dobro otrok.

Drobtinice 2019 smo se udeležili tudi šestošolci  Osnovne  šole Šturje. Na naši stojnici smo nudili kruh pekarne Mlinotest in pecivo  Pekarne Ježek, ajdovo moko in ajdove testenine iz Mlinotesta ter Fructalove sokove.

Učenci so bili z opravljenim delom in novo izkušnjo v življenju zelo zadovoljni.

Hvala vsem, ki ste našo stojnico obiskali in darovali.

Učenke in učenci 6. razredov z razredničarkama

Ta vnos je bil objavljen v Zgodilo se je. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja