POSAMIČNO PODROČNO TEKMOVANJE V ATLETIKI

V petek, 31. 5. 2019, se je v Novi Gorici odvijalo področno posamično tekmovanje iz atletike. Naši tekmovalci so bili zelo uspešni, saj so domov prinesli 7 medalj ter še nekaj odličnih rezultatov. Med mlajšimi učenci je Ožbej Gruden zasedel 2. mesto v teku na 300m, med mlajšimi učenkam pa je 1. mesto dosegla Mila Škrlj v teku na 60m.

V kategoriji starejših učencev je Saša Gruborović zmagal v suvanju krogle, takoj za njim pa se je na 2. mesto uvrstil Marko Marc. V skoku v višino si je Jan Marc priskakal 2. mesto. Tudi v kategoriji starejših učenk imamo zmagovalko v disciplini met vorteksa. To je Neža Stopar. V suvanju krogle je Špela Brecelj dosegla 2. mesto.

Naj omenim, da se je kar 5 naših tekmovalcev po rezultatu uvrstilo na državno tekmovanje, kjer se bodo 5. junija v Žalcu pomerili z najboljšimi atleti iz cele Slovenije.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.

Ta vnos je bil objavljen v Dosežki učencev in učenk. Zaznamek za trajno povezavo.

Komentiranje zaprto.