PODROČNO V KOŠARKI 3 NA 3

V torek, 28. 5. 2019, se je na naši šoli odvijalo področno tekmovanje iz košarke 3 na 3.  Našo šolo so zastopali 2 fantovski ekipi ter 1 dekliška. Zopet so šturci pokazali obilico košarkarskega znanja ter želje, saj so dosegli izjemne rezultate. Izmed 17 fantovskih ekip so naši košarkarji dosegli 4. mesto. V tekmi za stopničke jim je zmanjkalo malo športne sreče, vendar so kljub temu lahko zelo zadovoljni, kar so prikazali na igrišču. Dekleta pa letos igrajo izjemno, to so potrdile tudi na področnem turnirju, kjer so brez poraza pokorile vse dekliške ekipe in suvereno dosegle 1. mesto. Obe naši ekipi gresta v sredo, 5.6. na državno tekmovanje v Žalec, kjer bosta poizkusili doseči najvišja mesta v državi.

Vsem iskrene čestitke.

Ta vnos je bil objavljen v Dosežki učencev in učenk. Zaznamek za trajno povezavo.

Komentiranje zaprto.