DELOVNA SOBOTA, 9. 3. 2019

AJDOVŠČINA

Datum: 5. 3. 2019

Spoštovani starši,

obveščamo Vas, da bomo imeli v soboto, 9. 3. 2019, pouk. Nadomeščali bomo 3. 5. 2019, ko bo pouka prost dan.
Učenci od 6. do 9. razreda bodo imeli športni dan. Razredničarke od 1. do 5. razreda bodo otrokom sporočile, kakšne dejavnosti bodo imeli v soboto.
Vsi bomo začeli ob 7.30, končali pa ob 11.55.

Ta dan ne bo jutranjega varstva, kosila in podaljšanega bivanja.
Učenci bodo v šoli dobili malico.
Avtobus bo učence vozače pripeljal v šolo po ustaljenem urniku, odpeljal pa ob 12.00.

Lea Vidmar,
ravnateljica

V soboto bomo kot vsako leto skupaj z društvom BIK.si izpeljali dobrodelno kolesarjenje z brevetom, ki se bo začelo ob 7.00 (več na www.randonneurs.si). Na igrišču pred šolo pa bo potekal tek po sistemu ”prideš, kadar prideš in tečeš (lahko tudi hodiš), kolikor želiš”, vodil pa ga bo znani ultra kolesar in ultra tekač Andrej Zaman. Trajal bo do 8.15 do 16.15.

Starši se lahko pridružite športni soboti tako, da kolesarite po poti »okoli ajdovskega polja«, ali pa odtečete na stadionu pred šolo svojo tekaško razdaljo.

Namesto startnine pa prostovoljno prispevate za naš šolski sklad.

Ta vnos je bil objavljen v Obvestila. Zaznamek za trajno povezavo.