LOKOSTRELSTVO IN PLAVANJE

V februarju sta ob košarkarskih tekmovanjih potekali tudi tekmovanji v lokostrelstvu in plavanju.

2. februarja 2019 se je na Vrhniki odvijalo področno lokostrelsko dvoransko tekmovanje. Udeležila se ga je Tonija. V kategoriji 7. ̶ 9. razreda je v streljanju z golim lokom osvojila 3. mesto.

V ponedeljek, 18. februarja 2019, je v Gorici potekalo področno šolsko tekmovanje v plavanju. Na tekmovanju se je pomerilo tudi devet naših učencev, med njimi so se trije okitili z medaljami. Ana Bela iz 3. razreda je v svoji starostni kategoriji osvojila 3., Vid, učenec 6. razreda, pa 2. mesto. Tinkara je v kategoriji registriranih plavalk od 4. do 6. razreda dokazala, da je iz tekme v tekmo boljša. Razdaljo 50 m je preplavala v 33 sekundah in 96 stotinkah in osvojila 3. mesto. Izjemen rezultat je v starostni kategoriji plavalcev od 4. do 6. razreda med 21 plavalci dosegel Izak iz 4. razreda, osvojil  je 8. mesto. Zelo dobro so se odrezale tudi učenke 7. in 8. razreda. Živa je za las zgrešila 3. mesto, Špela je bila 5., Vida 8., Ema pa 11. Bert, učenec 4. razreda iz Budanj, je osvojil 13. mesto.

Vsem tekmovalcem in tekmovalkam za dosežene rezultate čestitamo!

Ta vnos je bil objavljen v Dosežki učencev in učenk. Zaznamek za trajno povezavo.

Komentiranje zaprto.