PROSLAVA OB DNEVU SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI

Ob 7.45 smo se vsi učenci in učenke ter delavci in delavke šole zbrali v telovadnici. S kratko slovesnostjo smo obeležili državni praznik dan enotnosti in samostojnosti in si zaželeli vse dobro v prihajajočem letu. Nastopili so učenci recitatorji, ki so s pesmimi in veznim besedilom nagovorili zbrane. Razmišljali so o našem svetu, kako je raznolik in kako imamo v domovini možnosti za učenje in napredovanje. Recitirali so pesmi tudi v jezikih učencev, ki so na našo šolo prišli iz drugih držav. Odlično so zapeli učenci otroškega pevskega zbora pod vodstvom gospe Danijele Čermelj.

Gospa ravnateljica je vsem voščila lepe praznike. V govoru je poudarila, da si je potrebno zastaviti cilj in treba je verjeti v uspeh.

Ta vnos je bil objavljen v Zgodilo se je. Zaznamek za trajno povezavo.

Komentiranje zaprto.