OBISK PREDSTAVNIKOV DRUŠTVA INVALIDOV AJDOVŠČINA-VIPAVA

V torek, 4. decembra 2018, sta nam predstavnika Društva invalidov predstavila delovanje društva in učence nagradila za sodelovanje v Pedagoški akciji 2018. Pomen te akcije je spoznavanje in razumevanje potreb invalidnih državljanov.

Naši sedmošolci so svoje dojemanje omenjene problematike izrazili v likovnih delih in si s tem prislužili prijeten in poučen obisk predstavnikov Društva invalidov Ajdovščina-Vipava. Veseli so bili tudi daril.

Društvu invalidov Ajdovščina-Vipava in Zvezi delovnih invalidov Slovenije se iskreno zahvaljujemo za organizacijo akcije, ki je le del vloženega truda za mnoge, pomoči potrebne državljane.

Anuša Blažko, mentorica

Ksenija Černigoj, knjižničarka

Ta vnos je bil objavljen v Zgodilo se je. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja