ZLATO PRIZNANJE NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU IZ KEMIJSKIH POSKUSOV ZA OŠ

V torek, 27. novembra 2018, je na Gimnaziji Moste v Ljubljani potekalo državno tekmovanje iz kemijskih poskusov za osnovne šole, ki se je letos imenovalo Z ionskimi reakcijami v mavrični svet kemije. Strokovna komisija je v predtekmovanju izbrala 20 najboljših poskusov, med katerimi je bil tudi poskus OŠ Šturje Ajdovščina.

Kaja Černigoj Hrovatin in Domen Petrovič, oba učenca 9. razreda, sta za odlično praktično izvedbo, razlago in zagovor inovativnega in vsebinsko zaokroženega poskusa Skrivnosti podzemlja prejela zlato priznanje.

Čestitamo!

Zahvala in čestitke gredo tudi Filipu Rupniku, učencu 8. razreda naše šole, ki je v fazi predizbora za državno tekmovanje posnel poskus naših tekmovalcev in ga tudi uredil. Filip je moral pri urejanju videoposnetka  slediti strogim časovnim omejitvam, kar mu je odlično uspelo.

Jelka Sorta, mentorica

Ta vnos je bil objavljen v Dosežki učencev in učenk. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja