SREBRNO PRIZNANJE ZA MLADE LUTKARJE

19. aprila 2018 so se mladi lutkarji udeležili regijskega srečanja lutkovnih skupin v Kopru. 19. marca si je našo predstavo ogledala selektorica Katja Povše in bila nad predstavo Čarobne gosli navdušena. Posebno je pohvalila mlade lutkarje, ki so bili odlični tako v interpretaciji kot v animaciji lutk. Izbrala nas je za regijsko srečanje, ki je letos potekalo v Kopru v Centru mladih.

Tudi tokrat so bili mladi lutkarji odlični. Spremljevalec in selektor Anže Virant je predstavo zelo pohvalil. Všeč mu je bila likovna podoba, scene, najbolj pa so ga navdušili mladi lutkarji.

Za svoje delo smo prejeli srebrno priznanje.

Iskrene čestitke vsem, ki so pomagali sooblikovati predstavo.

Mentorica Silvana Mislej

Ta vnos je bil objavljen v Zgodilo se je. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja