ZLATO PRIZNANJE ZA TURISTIČNO NALOGO

Učenci naše šole Nina Bratina, Tilen Vidmar, Matic Curk, Nina Čermelj, Lara Likar in Zarja Pelicon so se v okviru projekta Turizmu pomaga lastna glava, dne 10. aprila 2018,  udeležili turistične tržnice v Mercator centru v Kopru. Na tržnici, ki se je odvijala pod skupnim naslovom Kultura in turizem, so pod vodstvom mentorjev Martina Štinjeka in Tee Curk Sorta predstavili nalogo turističnega krožka naše šole, z naslovom PO STOPINJAH ZNANIH AJDOVCEV (Do velikih sledi v kulturi).

Za izdelano turistično nalogo in njeno predstavitev na turistični tržnici so prejeli zlato priznanje Turistične zveze Slovenije. S tem so se uvrstili na zaključno tržnico, ki bo potekala v Mercator centru v Mariboru, dne 17. aprila. 2018.

 

 

Ta vnos je bil objavljen v Dosežki učencev in učenk. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja