LARA JANKOVIČ – ZA KULTURO SEM PRIPRAVLJENA STORITI VSE

Danes, v petek 5. februarja, nas je na šoli obiskala igralka, šansonjerka in Ajdovka po rodu – Lara Jankovič. V okviru slovenskega kulturnega praznika nam je odlično zrecitirala Prešernovo pesem Povodni mož in zapela tri svoje pesmi.
Pogovor z njo sta vodila naša učenca, osmošolca, Andraž Fabjan in Meta Velikonja. Postavila sta ji različna vprašanja, od prve zaljubljenosti, do zavidanja sošolk zaradi njene lepote. Dotaknila sta se tudi kulinarike in izvedeli smo, da je med sosedi in prijatelji znana po odlični pripravi bureka.
Pri odgovorih je naša gostja ostajala skromna in poudarjala, da je pomembno to, kar nosimo v srcu. Zunanja lepota namreč pride in gre.
Rečem lahko, da je s svojo energičnostjo in prešerno nasmejanim obrazom prijetno napolnila ne samo naš zunanji prostor (telovadnica), ampak tudi notranji.

učenec Matic Curk

01    02

03   04

05   06

07

Ta vnos je bil objavljen v Zgodilo se je. Zaznamek za trajno povezavo.

Komentiranje zaprto.